Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Systemy alarmowe

Jako wyłączny dystrybutor produktów firmy Cytech na polskę mamy przyjemność zaoferować jeden z najbardziej zaawansowanych systemów alarmowych i platform automatyki domowej.
Proponujemy rozwiązanie oparte na produkcie Cytech COMFORT Ultra II. Alarm posiada poza standardowymi funkcjami alarmu szereg rozwiązań umożliwiając integrację z oświetleniem, ogrzewaniem etc.
System w połączeniu z linią telefoniczną i domofonem zyskuje na funkcjonalności przekazując rozmowy z domofonu na telefon komórkowy właściciela pod jego nieobecność. Może kontrolować wszelakiego typu rozwiązania inteligentnego domu komunikując się z oświetleniem, systemem zraszaczy na ogrodzie, bram wjazdowych, czy wody deszczowej. Posiada wbudowany system automatycznej sekretarki, która otworzy pozostawione wiadomości po zalogowaniu do systemu. Współpracuje z panelem dotykowym i standardowymi szyfratorami (manipulatorami) w pięciu różnych rodzajach w tym KP06 z wymienialnymi panelami dekoracyjnymi w wybranym kolorze i materiale.

 

 

Integraav

Integra AV Rafał Cholewa
Ul. Parkowa 15
47-133 Jemielnica
Polska
NIP 7561731905
REGON 366533595telefon kontaktowy
601333261


formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie.
Zapisz się do newslettera.
Copyright 2019 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: MEETMEDIA